Wypieki Piernikowego Ludzika

Wypieki Piernikowego Ludzika - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,70 MB
NAZWA PLIKU
Wypieki Piernikowego Ludzika.pdf
ISBN
7402456474296

OPIS

Piernikowy Ludzik uwielbia piec. Zwłaszcza w Boże Narodzenie!Śliczne książeczki całokartonowe o oryginalnym kształcie, błyszczące i pięknie zilustrowane. Proste rymowane teksty opowiadające o bohaterach świąt Bożego Narodzenia pomogą dzieciom wczuć się w magiczny świąteczny klimat.

Ich korzenny charakterystyczny smak, przywodzi na myśl najpiękniejsze chwile spędzane w rodzinnym gronie, w blasku świec i kolorowych lampek choinkowych. *Przepis na ciasto piernikowe pochodzi z bloga Moje Wypieki Murzynek z nutą piernikową. Przygotować formę, moja keksówka ma wymiary 21/13 cm, wyłożyć papierem do pieczenia.

Zwłaszcza w Boże Narodzenie! Śliczne książeczki kartonowe o oryginalnym kształcie, błyszczące i pięknie zilustrowane. Proste rymowane teksty opowiadające o bohaterach świąt Bożego Narodzenia pomogą dzieciom wczuć się w magiczny świąteczny klimat. Przepis na bezglutenowe piernikowe ludziki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI