Świąteczny blok z łamigłówkami

Świąteczny blok z łamigłówkami - Sam Smith | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sam Smith
WYMIAR
12,54 MB
NAZWA PLIKU
Świąteczny blok z łamigłówkami.pdf
ISBN
3310630865444

OPIS

Ten blok to wyzwanie dla miłośników różnych rodzajów łamigłówek.Oto 30 zimowych scenek na kartach, które możesz wyrwać z bloku. Na każdej z nich znajdziesz ciekawe zadania, labirynty, wykreślanki i rozmaite zagadki, od których nie oderwiesz się przez długie godziny.Każda strona to także osobna, zabawnie zilustrowana scenka.

Na każdej z nich znajdziesz ciekawe zadania, labirynty, wykreślanki i rozmaite zagadki, od których nie oderwiesz się przez długie godziny. Świąteczny blok z łamigłówkami (Sam Smith). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Ten blok to wyzwanie dla miłośników różnych rodzajów łamigłówek.

Na każdej z nich znajdziesz ciekawe zadania, labirynty, wykreślanki i rozmaite zagadki, od których nie oderwiesz się przez długie ... Wszystkie oferowane zestawy wykonane są z bezpiecznych, bardzo wytrzymałych materiałów, które zachwycają jakością wykonania, dzięki czemu dostarczą każdemu zabawy na wiele godzin. Sprawdź proponowane, ciekawe łamigłówki i kolorowe gry edukacyjne, które będą doskonałym prezentem dla każdego dziecka i nastolatka. Zagadki bożonarodzeniowe dla dzieci to świetny pomysł na świąteczną zabawę, która nie tylko wprawi w gwiazdkowy nastrój, ale także rozwinie umysł malucha.

POWIĄZANE KSIĄŻKI