Strażak Sam. Strażackie ABC

Strażak Sam. Strażackie ABC - Anna Wiśniewska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
9,5 MB
NAZWA PLIKU
Strażak Sam. Strażackie ABC.pdf
ISBN
8359538608855

OPIS

Alfabet ze strażakiem Samem to wyjątkowa atrakcja dla wielbicieli przygód tego bohatera i jego przyjaciół z Pontypandy. Mali czytelnicy z łatwością zapamiętają kolejne litery alfabetu, a pomogą im w tym kolorowe obrazki, których nazwy zaczynają się na daną literę.

Tytułowy bohater jest odważny i życzliwy. Z narażeniem życia niesie pomoc nie tylko w przypadku nagłego pożaru, ale także w najtrudniejszych, wydawałoby się nierozwiązywalnych ... 🔥 Zobacz więcej! ️ https://www.youtube.com/watch?v=hPoe73fPG1w&list=PLfWlmmyHuT-ry_y1Z0AAP3qxE3lKZ4vgd&index=2 Subskrybuj Strażak Sam : http://bit.ly/2gt4... Strażak Sam.

Strażackie ABC Alfabet ze strażakiem Samem to wyjątkowa atrakcja dla wielbicieli przygód tego bohatera i jego przyjaciół z Pontypandy.Mali czytelnicy z łatwością zapamiętają kolejne litery alfabetu, a pomogą im w tym kolorowe obrazki, których nazwy zaczynają Alfabet ze strażakiem Samem to wyjątkowa atrakcja dla wielbicieli przygód tego bohatera i jego przyjaciół z Pontypandy. Mali czytelnicy z łatwością zapamiętają kolejne litery alfabetu, a pomogą im w tym kolorowe ... Strażak Sam zabawki - Zabawki strażackie - Pojazdy z zabawkami dla dzieciFire Truck Toys : Toy Vehicles for KidsSounds: FreeSound.org - Strażak Sam.

POWIĄZANE KSIĄŻKI