Psi Patrol Dźwiękowe historyjki. 8 opowiadań! 39 dźwięków!

Psi Patrol Dźwiękowe historyjki. 8 opowiadań! 39 dźwięków! - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,8 MB
NAZWA PLIKU
Psi Patrol Dźwiękowe historyjki. 8 opowiadań! 39 dźwięków!.pdf
ISBN
3450516741123

OPIS

Dla Psiego Patrolu nie ma rzeczy niemożliwych!Ruszaj na ratunek wraz z Ryderem, Skye, Chasem i pozostałymi członkami Psiego Patrolu! Szukaj na panelu odpowiednich przycisków i słuchaj dźwięków, które uatrakcyjnią lekturę książki.Ta fanPSIAstyczna książeczka- zaprosi dzieci do wspólnej zabawy z ulubionymi bohaterami,- zachęci do dopasowywania obrazków do słów i odgłosów,- pozwoli poznać wartość pracy w zespole.

Dźwiękowe historyjki. 8 opowiadań! 39 dźwięków! Psi Patrol: Autor: Praca Zbiorowa: Wydawnictwo ... Psi Patrol Dźwiękowe historyjki.

Data zakończenia 2019-06-11 - cena 43,46 zł Dla Psiego Patrolu nie ma rzeczy niemożliwych! Ruszaj na ratunek wraz z Ryderem, Skye, Chasem i pozostałymi członkami Psiego Patrolu! Szukaj na panelu odpowiednich przycisków i słuchaj dźwięków, które uatrakcyjnią lekturę książki. Ta fanPSIAstyczna książeczka - zaprosi dzieci do wspólnej zabawy z ulubionymi bohaterami, - zachęci do dopasowywania obrazków do słów i ... Dźwiękowe historyjki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI