Psi Patrol Dźwiękowe historyjki. 8 opowiadań! 39 dźwięków!

Psi Patrol Dźwiękowe historyjki. 8 opowiadań! 39 dźwięków! - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,56 MB
NAZWA PLIKU
Psi Patrol Dźwiękowe historyjki. 8 opowiadań! 39 dźwięków!.pdf
ISBN
8185850974673

OPIS

Dla Psiego Patrolu nie ma rzeczy niemożliwych!Ruszaj na ratunek wraz z Ryderem, Skye, Chasem i pozostałymi członkami Psiego Patrolu! Szukaj na panelu odpowiednich przycisków i słuchaj dźwięków, które uatrakcyjnią lekturę książki.Ta fanPSIAstyczna książeczka- zaprosi dzieci do wspólnej zabawy z ulubionymi bohaterami,- zachęci do dopasowywania obrazków do słów i odgłosów,- pozwoli poznać wartość pracy w zespole.

Strony: 10. cena sugerowana brutto: 39.99zł stawka vat: 5%.

8 opowiadań" to książeczka z serii "Play a Song", przeznaczonej dla najmłodszych czytelników. Cykl służy zabawie i nauce, przedstawia przeróżne zwierzęta, pojazdy czy postacie, odwołuje się do bohaterów ulubionych dziecięcych bajek i seriali animowanych. Dźwiękowe Historyjki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI