Londyn. Przewodnik Marco Polo z mapą

Londyn. Przewodnik Marco Polo z mapą - Birgit Weber | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Birgit Weber
WYMIAR
11,68 MB
NAZWA PLIKU
Londyn. Przewodnik Marco Polo z mapą.pdf
ISBN
4067394740926

OPIS

GDZIE MIESZKAJĄ WŁADCYPałac Buckingham, salon monarchiiZ DZIELNICY CZERWONYCH LATARNI DO DZIELNICY ARTYSTÓWSpacer gwarnym SohoPodróż z poradami ekspertówMARCO POLO 2017 (po raz pierwszy w Polsce z dodatkową mapą w poręcznym ETUI)Przewodnik w całkowicie nowej odsłonie. Z nowym przewodnikiem Marco Polo zwiedzisz najwspanialsze zabytki, odkryjesz niebanalne miejsca i przeżyjesz cudowną przygodę. Ze wskazówkami naszych autorów nie ominą Cię również wydarzenia i imprezy, które pozwalają poczuć prawdziwą, lokalną atmosferę. „Best of” polecane przez ekspertów Marco Polo to wybór, który utrafia w gusta tych, którzy wymagają więcej. Butikowe hotele, gustowne restauracje, ekscentryczne kluby, ale także niskobudżetowe zakupy, wskazówki i pomysły na zwiedzanie z dziećmi, sport i wiele innych, czasem nietypowych, aktywności. Przewodnik jest kopalnią informacji praktycznych i namiarów na linki, blogi, aplikacje...Co ważne w podróży, przewodnik Marco Polo posiada wygodny format oraz:- atlas drogowy;- dodatkową mapa w poręcznym etui.

Z nowym przewodnikiem Marco Polo zwiedzisz najwspanialsze zabytki, odkryjesz niebanalne miejsca i przeżyjesz cudowną przygodę. Londyn. Przewodnik turystyczny z mapą etui | Londyn.

Z nowym przewodnikiem Marco Polo zwiedzisz najwspanialsze zabytki, odkryjesz niebanalne miejsca i przeżyjesz cudowną przygodę. Przewodnik po Londynie w całkowicie nowej odsłonie. Z przewodnikiem Marco Polo zwiedzisz najwspanialsze zabytki, odkryjesz niebanalne miejsca i przeżyjesz cudowną przygodę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI