ZOO. Czytam Koloruję

ZOO. Czytam Koloruję - Monika Kalinowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Kalinowska
WYMIAR
12,59 MB
NAZWA PLIKU
ZOO. Czytam Koloruję.pdf
ISBN
4446226811804

OPIS

Najpiękniejsze bajki świata i współczesne opowieści w podwójnej odsłonie.Pierwsza część zawiera pięknie zilustrowaną bajkę do czytanie przed snem.Druga część to zabawa i nauka. Przy kolorowaniu poszczególnych scen z bajki dziecko samo może opowiadać zapamiętaną historię.Zapraszamy do zabawy i nauki.

Nowości, Bestsellery i Zapowiedzi. Sprawdź i Kup Teraz! Książka Czytam, naklejam, koloruję Wyprawa do zoo / PRACA ZBIOROWA, Aksjomat Kraków, 4,49 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Czytam, naklejam, koloruję - Wyprawa do zoo.

Dowcipne teksty zachęcą do pierwszych ćwiczeń w czytaniu. Dziecko młodsze, które nie zna jeszcze liter, uzupełni kolorowymi naklejkami brakujące wyrazy w tekście czytanym ... KUP «Czytam, naklejam, koloruję.

POWIĄZANE KSIĄŻKI