Zimowe zadania do kolorowania

Zimowe zadania do kolorowania - Anna Wiśniewska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
10,70 MB
NAZWA PLIKU
Zimowe zadania do kolorowania.pdf
ISBN
3283551748500

OPIS

W książce „Zimowe zadania do kolorowania” dzieci znajdą 400 zadań do wykonania na długie zimowe wieczory. Książka zawiera kolorowanki, łamigłówki, labirynty, wykreślanki, szlaczki i inne ciekawe zadania, które mają wiele edukacyjnych walorów. Książka uczy logicznego myślenia i kształtuje spostrzegawczość najmłodszych czytelników.

Książka zawiera kolorowanki, łamigłówki, labirynty, wykreślanki, szlaczki i inne ciekawe zadania, które mają wiele edukacyjnych walorów. W książce Zimowe zadania do kolorowania dzieci znajdą 400 zadań do wykonania na długie zimowe wieczory. Książka zawiera kolorowanki, łamigłówki, labirynty, wykreślanki, szlaczki i inne ciekawe zadania, które mają wiele edukacyjnych walorów.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty. Zimowe zadania do kolorowania (Uszkodzona okładka) | Anna Wiśniewska | Olesiejuk. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. W książce Zimowe zadania do kolorowania dzieci znajdą 400 zadań do wykonania na długie zimowe wieczory.

POWIĄZANE KSIĄŻKI