Zemsta Robinii

Zemsta Robinii - Elena Kedros | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elena Kedros
WYMIAR
8,58 MB
NAZWA PLIKU
Zemsta Robinii.pdf
ISBN
8583143153621

OPIS

W lesie słychać metaliczny dźwięk szpad – Robert postanowił nauczyć Robinię, jak posługiwać się tą bronią. Nagle błyszczący księżyc zaczyna znikać za czarną tarczą. Czy to tylko zaćmienie, czy też złowieszczy znak? Nie da się ukryć, że od tej chwili życie w Królestwie wydaje się dotknięte klątwą. Na członków klanu spada okrutna epidemia, za którą początkowo obwiniają tajemniczego wędrowca, później zaś Robinię. Patrick musi przekazać jej smutną wiadomość: choroba nie oszczędziła nawet Roberta. Robinia nie ma innego wyjścia niż odejść z lasu i od wszystkiego, co jej było drogie. Na jej drodze stają nieoczekiwani wrogowie: okrutny hrabia Nickolaus, zamieszkujący ponury zamek i chroniony przez licznych rycerzy, a także jej dawni znajomi, za których Robinia oddałaby życie, a którzy teraz zwrócili się przeciwko niej. Skoro szpada i łuk służą do walki z wrogami, jaka broń może okazać się przydatna w odzyskaniu przyjaciół?

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Zemsta Robinii - Kedros Elena już od 18,99 zł - od 18,99 zł, porównanie cen w 27 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Zemsta Robinii; Opis wydawniczy Autor: Elena Kedros Data wydania: 15.02.2017 Wydawca: Akapit Press ISBN: 978-83-65345-36-3 Liczba Stron: 290 Okładka: oprawa zintegrowana Dostępność: W magazynie.

Nagle błyszczący księżyc zaczyna znikać za czarną tarczą. Czy to tylko zaćmienie, czy też złowieszczy znak? ... W lesie słychać metaliczny dźwięk szpad - Robert postanowił nauczyć Robinię, jak posługiwać się tą bronią.

POWIĄZANE KSIĄŻKI