National Geographic Kids. Pułapki umysłu Wielka księga pogromców nudy

National Geographic Kids. Pułapki umysłu Wielka księga pogromców nudy - Gareth Moore | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gareth Moore
WYMIAR
9,39 MB
NAZWA PLIKU
National Geographic Kids. Pułapki umysłu Wielka księga pogromców nudy.pdf
ISBN
2449934492093

OPIS

Jesteśmy w stanie zbadać, co się dzieje na odległych planetach, ale ludzki mózg kryje przed nami jeszcze wiele tajemnic.Jeśli chcesz sprawdzić, jak działa twoja pamięć i czy zawsze możesz ufać własnym zmysłom, zajrzyj do tej książki.Odkryj tajemnice pracy mózgu i przetestuj swój umysł, rozwiązując zagadki logiczne.Nie daj się zwieść iluzjom optycznym i rozwikłaj podchwytliwe łamigłówki.Pogromcy nudy, do dzieła!Książka nawiązuje do popularnego programu telewizyjnego realizowanego przez National Geographic Pułapki umysłu.

Wielka księga pogromców nudy. National Geographic Kids autorstwa Moore Gareth, Drimmer Stephanie Warren , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 17,17 zł .

Książki | okładka twarda Wysyłamy w 48h, Odbiór w salonie 0 zł [OUTLET] National Geographic Kids. Pułapki umysłu Wielka księga pogromców nudy .

POWIĄZANE KSIĄŻKI