National Geographic Kids. Mój pierwszy atlas świata

National Geographic Kids. Mój pierwszy atlas świata Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
11,95 MB
NAZWA PLIKU
National Geographic Kids. Mój pierwszy atlas świata.pdf
ISBN
5757268131570

OPIS

Pokaż cały świat najmłodszym odkrywcom!Najlepsi kartografowie National Geographic we współpracy ze specjalistami w zakresie od wczesnej edukacji stworzyli wyjątkowy atlas, który rozbudzi wyobraźnię każdego dziecka. Kolorowe mapy przygotowane z myślą o podróżnikach w wieku od 3 do 6 lat przybliżą im kontynenty i państwa świata. Starannie dobrane fotografie przedstawiające ludzi, miejsca i zwierzęta ze wszystkich stron świata oraz liczne ciekawostkiprzykują uwagę dzieci na długie godziny.

Data zakończenia 2019-06-24 - cena 18,87 zł National Geographic Kids. Mój pierwszy atlas świata Martha B.

Sharma Pokaż cały świat najmłodszym odkrywcom! Najlepsi kartografowie National Geographic we współpracy ze specjalistami w zakresie od wczesnej edukacji stworzyli wyjątkowy atlas we współpracy ze specjalistami w zakresie od wczesnej edukacji stworzyli wyjątkowy atlas Hurtownia podręczników i książek Ateneum. Internetowy system zamówień.

POWIĄZANE KSIĄŻKI