National Geographic Kids. Kucyki i konie. Łamigłówki i naklejkowe zadania

National Geographic Kids. Kucyki i konie. Łamigłówki i naklejkowe zadania - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,14 MB
NAZWA PLIKU
National Geographic Kids. Kucyki i konie. Łamigłówki i naklejkowe zadania.pdf
ISBN
6628227629103

OPIS

Poznaj piękne i szybkie araby, silne perszerony, idealne do jazdy w zaprzęgu morgany...Konie i kuce różnych ras zapraszają do zabawy - rysuj, koloruj i rozwiązuj łamigłówki.Znajdziesz tu:- 1000 naklejek z końmi, kucami i nie tylko- Wciągające zadania: labirynty, łączenie elementów…- Ćwiczenia rozwijające twórcze myślenie- Mnóstwo informacji o koniach i kucykachCiekawostki, zdjęcia, świetna zabawa i 1000 kolorowych naklejek.Czy można chcieć więcej?

Łamigłówki i naklejkowe zadania. National Geographic Kids autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

Ciekawostki, zdjęcia, świetna zabawa i 1000 kolorowych naklejek. Produkt z Outletu: National Geographic Kids. Kucyki i konie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI