National Geographic Kids. Dziwne, ale prawdziwe! Zadania dla Ciebie

National Geographic Kids. Dziwne, ale prawdziwe! Zadania dla Ciebie - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,53 MB
NAZWA PLIKU
National Geographic Kids. Dziwne, ale prawdziwe! Zadania dla Ciebie.pdf
ISBN
4644584744525

OPIS

Czy wiesz, że......żyrafy śpią tylko 90 minut w ciągu doby? A pewien gatunek pająka ucieka drapieżnikom, koziołkując? Uwierzysz, że bazgranie może pomóc się skoncentrować?Ta zwariowana książka pomoże ci rozwinąć zdolności poznawcze twojego mózgu. Znajdziesz tu mnóstwo innych niewiarygodnych, ale prawdziwych ciekawostek, którym towarzyszą niesamowite wyzwania.Czeka na ciebie rysowanie, kolorowanie i mnóstwo zadań, które w mgnieniu oka rozbudzą twoją wyobraźnię. Będziesz też mógł udekorować swoją genialną twórczość 150 szalonymi naklejkami.Przygotuj się na godziny doskonałej zabawy i odkryj niewiarygodną stronę naszego świata.

Dziwne, ale prawdziwe! ... Czeka na ciebie rysowanie, kolorowanie i mnóstwo zadań, które w mgnieniu oka rozbudzą twoją wyobraźnię.

Dziwne, ale prawdziwe! Zadania dla Ciebie ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI