National Geographic Kids. Dziwne, ale prawdziwe! Wielka księga wyobraźni

National Geographic Kids. Dziwne, ale prawdziwe! Wielka księga wyobraźni - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,78 MB
NAZWA PLIKU
National Geographic Kids. Dziwne, ale prawdziwe! Wielka księga wyobraźni.pdf
ISBN
9640286599442

OPIS

Uwierzysz, że dostarczono kiedyś pizzę na stację kosmiczną? Albo że ktoś wykonał zbroję dla świnki morskiej?Potrenuj mózg i rozerwij się przy jednej z najdziwniejszych książek z zadaniami w historii. Znajdziesz tu mnóstwo innych niewiarygodnych, ale prawdziwych ciekawostek, którym towarzyszą niesamowite wyzwania. Czeka na ciebie rysowanie, kolorowanie i mnóstwo zadań, które w mgnieniu oka rozbudzą twoją wyobraźnię.Będziesz też mógł udekorować swoją genialną twórczość 150 szalonymi naklejkami.Przygotuj się na godziny doskonałej zabawy i odkryj niewiarygodną stronę naszego świata.

Producent: OLESIEJUK. EAN: 9788327483270. National Geographic Kids.

Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, edukacja, Gry, zabawy, łamigłówki, kreatywność. Książka National Geographic Kids.

POWIĄZANE KSIĄŻKI