National Geographic Kids. Dinozaury. Pierwsza duża książka dla małych dzieci

National Geographic Kids. Dinozaury. Pierwsza duża książka dla małych dzieci - Catherine D. Hughes | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Catherine D. Hughes
WYMIAR
11,83 MB
NAZWA PLIKU
National Geographic Kids. Dinozaury. Pierwsza duża książka dla małych dzieci.pdf
ISBN
6141396841889

OPIS

Na stronach tej książki znajdziesz ponad 50 dinozaurów – od malutkich, nie większych od ptaka, po ogromne gady wielkości budynku.Przeczytasz o ulubieńcach, takich jak stegozaur i tyranozaur, a także poznasz mniej znane, ale nie mniej fascynujące osobniki.W środku znajdziesz:- kolorowe ilustracje ponad 50 dinozaurów,- fascynujące fakty, które dziecko może poznać samo lub z pomocą osoby dorosłej,- mapę świata, która pomoże dziecku opanować podstawy geografii,- wskazówki dla rodziców, jak pomóc dziecku utrwalić poznany materiał.

Nauka. Duża książka dla małych dzieci - Kathleen Weidner Zoehfeld.

Pseudonim. Kup national geographic w kategorii Książki dla dzieci taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zobacz sam! - Strona 2 National Geographic Kids.

POWIĄZANE KSIĄŻKI