Mały geniusz. Zadania dla dzieci na bystrość i inteligencję

Mały geniusz. Zadania dla dzieci na bystrość i inteligencję - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,50 MB
NAZWA PLIKU
Mały geniusz. Zadania dla dzieci na bystrość i inteligencję.pdf
ISBN
3850860035500

OPIS

"Mały geniusz" to książka dla chłopców i dziewczynek, która pozwoli rozwijać zdolności intelektualne w sposób zabawny i motywujący.Trzysta zadań, z których się składa ujęto w sześciu częściach odpowiadających umiejętnościom poznawczym uważanym przez psychopedagogów za wskaźniki inteligencji.Zadania te zaplanowano jako prawdziwe wyzwania, aby dzieci uaktywniły swe zdolności pokonywania trudności i odkryły, że potrafią rozwiązywać problemy oraz reagować na nowe doświadczenia.Z "Małym geniuszem" dzieci nauczą się porównywać, porządkować, klasyfikować, rozpoznawać, analizować, uogólniać...

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów. Opis: Mały geniusz.

Tytuł: Mały geniusz zadania dla dzieci Podtytuł: Zadania dla dzieci na bystrość i inteligencję Wydawnictwo: E. Jarmołkiewicz ISBN: 9788377112601 Języki: polski Rok wydania: 2011 Ilość stron: 350 Format: 17.5x24.5cm Oprawa: Miękka Waga: 1.17 kg `Mały geniusz` to książka dla chłopców i dziewczynek, która pozwoli rozwijać zdolności intelektualne w sposób zabawny i motywujący.

POWIĄZANE KSIĄŻKI