Czytam sam. Królewna Śnieżka. Książka z naklejkami

Czytam sam. Królewna Śnieżka. Książka z naklejkami - Roberta Zilio | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roberta Zilio
WYMIAR
5,70 MB
NAZWA PLIKU
Czytam sam. Królewna Śnieżka. Książka z naklejkami.pdf
ISBN
7074017984953

OPIS

Bajki z tej serii zostały przygotowane specjalnie do samodzielnego czytania. Piękne ilustracje zachwycą wszystkie dzieci, a proste zdania pomogą im nabrać zaufania do własnych umiejętności, tak aby każdy początkujący czytelnik mógł na koniec powiedzieć z dumą: „Czytam sam!”W każdej książce znalazły się dodatkowo naklejki, które dzieci mogą przykleić, gdzie tylko zechcą.W serii m.in.:Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Trzy małe świnki, Królowa Śniegu, Pinokio, Czerwony Kapturek, Mała Syrenka, Piękna i Bestia, Śpiąca Królewna.

Książka z naklejkami | Dostawa do placówki kiosku Ruchu, Poczty, Żabki za 8,99 zł (cała przesyłka) | Bajki z tej serii zostały przygotowane specjalnie do samodzielnego czytania. Piękne ilustracje zachwycą wszystkie dzieci, a proste zdania pomogą im nabrać zaufania do własnych umiejętności, tak aby każdy początkujący czytelnik mógł na koniec powiedzieć z dumą: „Czytam sam!" W każdej książce znalazły się dodatkowo naklejki, które dzieci mogą przykleić, gdzie tylko ... Książka Czytam sam.

z o.o.. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Królewna Śnieżka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI