Żywoty świętych poprawione ponownie

Żywoty świętych poprawione ponownie - Zbigniew Mikołejko | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zbigniew Mikołejko
WYMIAR
3,35 MB
NAZWA PLIKU
Żywoty świętych poprawione ponownie.pdf
ISBN
8845013738565

OPIS

Nowy, znacznie poszerzony zbiór opowieści o wszystkich świętych polskich, od świętego Wojciecha po Jana Pawła II.Znany historyk religii i filozof opowiada w nim o świętości jako dramacie ludzkiej duszy i ciała, pełnym szokujących paradoksów i niesłychanych zdarzeń, które angażują pokolenia, wyrażając złożone losy polskiego katolicyzmu i niejeden z dramatów naszych dziejów.

Nowy, znacznie poszerzony zbiór opowieści o wszystkich świętych polskich, od świętego Wojciecha po Jana Pawła II. Znany historyk religii i filozof opowiada w niej o świętości jako dramacie ludzkiej duszy i ciała, pełnym szokujących paradoksów i niesłychanych... Ebook - Żywoty świętych poprawione ponownie - Zbigniew Mikołejko.

Czasami w życiu człowieka nadchodzi chwila, gdy potrzebuje on wiary. By przetrwać następny dzień, by przełknąć gorzką pigułkę kolejnej porażki, by pozbierać się po stracie ukochanej osoby, bez której nie ... Żywoty świętych poprawione ponownie - opis wydawcy Znany historyk religii i filozof opowiada w nim o świętości jako dramacie ludzkiej duszy i ciała, pełnym szokujących paradoksów i niesłychanych zdarzeń, które angażują pokolenia, wyrażając złożone losy polskiego katolicyzmu i niejeden z dramatów naszych dziejów. Podcast z audycji OFF Czarek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI