Sherlock Holmes. Dolina Strachu / The Valley of Fear (nowy przekład)

Sherlock Holmes. Dolina Strachu / The Valley of Fear (nowy przekład) - Arthur Conan Doyle | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arthur Conan Doyle
WYMIAR
10,43 MB
NAZWA PLIKU
Sherlock Holmes. Dolina Strachu / The Valley of Fear (nowy przekład).pdf
ISBN
1771555159630

OPIS

Artur Conan Doyle pochodził z ubogiej arystokratycznej rodziny. Jego ojciec, alkoholik i narkoman, znęcał się nad dziećmi i żoną. Matka Arthura dorabiała jako praczka, by wyżywić rodzinę. Ukończył studia medyczne w Edynburgu i do 1890 r. prowadził praktykę lekarską. Później zajął się wyłącznie pisarstwem. Oprócz utworów kryminalnych pisał także powieści historyczne, fantastycznonaukowe, sensacyjne i książki niebeletrystyczne. Zajmował się również spirytyzmem oraz badaniem historii starożytnych Greków.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Sherlock Holmes. Dolina Strachu / The Valley of Fear (nowy przekład) Autor: Arthur Conan Doyle Sugerowana cena detaliczna: 14,99 PLN Strony: 418, Format: 14,5x23,5 cm Dolina Strachu to druga książka o Sherlocku, w której pojawia się opowieść, w której Zbójca opowiada dlaczego zabił ofiarę.

Dolina Strachu / The Valley of Fear (nowy przekład) Arthur Conan Doyle. Książki | okładka miękka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI