Sen. Relaks i mindfulness: 50 ćwiczeń, które pomogą Ci spokojnie przespać noc

Sen. Relaks i mindfulness: 50 ćwiczeń, które pomogą Ci spokojnie przespać noc - Arlene K. Unger | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arlene K. Unger
WYMIAR
6,75 MB
NAZWA PLIKU
Sen. Relaks i mindfulness: 50 ćwiczeń, które pomogą Ci spokojnie przespać noc.pdf
ISBN
2746753811092

OPIS

Wyrwij się z pętli bezsenności!Doktor Arlene K. Unger – psycholog kliniczna i trenerka wellness – proponuje proste i skuteczne ćwiczenia relaksacyjne i mindfulness, które pomogą ci nareszcie się wyspać. Dzięki nim rano wstaniesz w pełni sił i gotowości na nowy dzień. Książka ta, dzięki poręcznej formie, stanie się pomocnym narzędziem, które zawsze możesz mieć przy sobie.Otwórz ją, aby cieszyć się mocnym i nieprzerwanym snem.

które czytasz czy sny, które masz czy ludzie, z jakimi się spotkasz, będą Cię utwierdzały w Twoim lęku. Jeśli będziesz się odcinać od swojego lęku, to co wysyłasz do wspólnego pola ... - Siedzi w tobie szympans : dziesięć pomocnych nawyków, które pozwolą dziecku zrozumieć emocje, myślenie i zachowanie oraz nauczą je, jak sobie z nimi radzić / Steve Peters; - Sen : relaks i mindfulness : 50 ćwiczeń, które pomogą ci spokojnie przespać noc / Arlene K.

Dzięki nim rano wstaniesz w pełni sił i gotowości na nowy dzień. Książka ta, dzięki poręcznej formie, ... Sen.

POWIĄZANE KSIĄŻKI