Pakiet: Miłość i wojna

Pakiet: Miłość i wojna - Ian McEwan | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ian McEwan
WYMIAR
6,67 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Miłość i wojna.pdf
ISBN
9288276872417

OPIS

Pakiet powieści Iana McEwana to gratka dla fanów przejmujących historii z miłością i wojną w tle. W skład zestawu wchodzą dwie książki uznawane za arcydzieła w swoim gatunku, które wcale nie muszą się wstydzić, że są melodramatami. „Słodka przynęta” to obok zekranizowanej z Keirą Knightley i Jamesem McAvoyem „Pokuty” najlepsza powieść w dorobku McEwana. Proza brytyjskiego autora będzie znakomitym prezentem dla spragnionych wzruszeń i wzniosłych uczuć czytelników, których fascynują historie o miłości w czasach niepokoju.

Przeczytaj recenzję Pakiet: Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy? / Rozmyślania dla małżeństw.

„Słodka przynęta" to ob Książka Pakiet: Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy? / Rozmyślania dla małżeństw autorstwa Eldredge John, Eldredge Stasi , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI