Niesamowite zwierzęta

Niesamowite zwierzęta - Steve Parker | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Steve Parker
WYMIAR
8,12 MB
NAZWA PLIKU
Niesamowite zwierzęta.pdf
ISBN
2685869994248

OPIS

Dzięki tej bogato ilustrowanej encyklopedii poznasz tajemnice natury i zdobędziesz szczegółową wiedzę o ssakach, ptakach, gadach, płazach, owadach oraz zwierzętach zamieszkujących morskie głębiny.

„Akademia mądrego dziecka. Niesamowite zwierzęta" to pięknie ilustrowana, rozwijająca seria książeczek dla ... Gdzie oglądać cały film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć online? Siedemdziesiąt lat przed tym, jak Harry Potter czyta książkę autorstwa Newta Skamandera, pisarz przeżywa niezwykłe przygody w tajemniczym, nowojorskim stowarzyszeniu czarownic i czarowników. niesamowite zwierzęta - na stronach ItLife.pl serwujemy Wam interesujące newsy z życia wzięte jak również ogromną dawkę rozrywki w kategorii Filmy Online.

Obraz na pewno spodoba się tym, którzy z nostalgią wracają do świata Harry'ego Pottera i Hermiony Granger, ale z pewnością spodoba się wszystkim, którzy poszukują odrobiny magii w codziennym życiu. Niesamowite zwierzęta Każda strona pokazuje podobieństwa między światem zwierząt i światem ludzi. Ruchome elementy pozwalają dziecku ćwiczyć małą motorykę, a kolorowe ilustracje uczą i bawią jednocześnie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI