Mensa The High IQ Society. Testy osobowościowe

Mensa The High IQ Society. Testy osobowościowe - Robert Allen | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Allen
WYMIAR
6,51 MB
NAZWA PLIKU
Mensa The High IQ Society. Testy osobowościowe.pdf
ISBN
4253374394687

OPIS

Sprawdź swój typ osobowości!Testy osobowościowe pozwalają na wgląd w odruchowe zachowania i wyuczone wzorce, które regularnie odtwarzasz. To właśnie one, tworzone codziennie przez nasz mózg, składają się na nawyki, które wpływają na kształt naszej osobowości. Kiedy dostrzeżesz niechciane wzorce w wynikach swoich testów, łatwiej będzie ci nad nimi zapanować lub je zmienić.

Olesiejuk Ebooki - E-book - Literatura popularnonaukowa - Encyklopedie, słowniki i poradniki - Poradniki - przeczytaj ... Sprawdź swój typ osobowości! Testy osobowościowe pozwalają na wgląd w odruchowe zachowania i wyuczone wzorce, które regularnie odtwarzasz. To właśnie one, tworzone codziennie przez nasz mózg, składają się na nawyki, które wpływają na kształt naszej osobowości.

Facebook. oferty; cechy; opis; Mensa The High IQ Society.

POWIĄZANE KSIĄŻKI