Kennedy i jego zabójcy. Tajny dokument Torbitta

Kennedy i jego zabójcy. Tajny dokument Torbitta - William Torbitt | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
William Torbitt
WYMIAR
11,73 MB
NAZWA PLIKU
Kennedy i jego zabójcy. Tajny dokument Torbitta.pdf
ISBN
3163365452097

OPIS

Ujawnione kulisy zamachu w DallasW 1970 roku zaczęły krążyć w Ameryce fotokopie dokumentu zatytułowanego Nomenclature of Assassination Cabal (Szczegóły morderczego spisku) . Autor ukrył się pod pseudonimem William Torbitt .Dokument Torbitta oskarża o udział w zabójstwie prezydenta Johna F. Kennedy’ego organizacje i ludzi, którzy do tej pory pozostawali poza podejrzeniami.• Jaką rolę w zabójstwie odegrały NASA i tajna agencja kierowana przez Wernera von Brauna?• Czy za zamachem stał elitarny Piąty Wydział FBI i czy agenci Hoovera świadomie kierowali śledztwo na trop „samotnego mordercy-szaleńca”?• Czy wiceprezydent Lyndon Johnson był powiązany ze spiskiem?• Czy na śmierci prezydenta skorzystałyby gangi z Las Vegas i tajemnicze korporacje?Dokument Torbitta odpowiada na te pytania, demaskując udział w zamachu na JFK wiceprezydenta, FBI, mafii, NASA i nazistowskich uczonych pracujących nad tajnym programem kosmicznym.Czy dokument Torbitta mówi prawdę?Czy za zabójstwem prezydenta kryje się nierozszyfrowany do dziś niewyobrażalny spisek?

Kennedy'ego organizacje i ludzi, którzy do tej pory pozostawali poza podejrzeniami ... Sprawdź niskie ceny i kup Kennedy i jego zabójcy. Tajny dokument Torbitta w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Dokument Torbitta oskarża o udział w zabójstwie prezydenta Johna F.

• Jaką rolę w zabójstwie odegrały NASA i tajna agencja kierowana przez Wernera von Brauna? Ujawnione kulisy zamachu w Dallas. W 1970 roku zaczęły krążyć w Ameryce fotokopie dokumentu zatytułowanego Nomenclature of Assassinati ON Cabal (Szczegóły morderczego spisku).

POWIĄZANE KSIĄŻKI