Firstlife. Pierwsze życie

Firstlife. Pierwsze życie - Gena Showalter | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gena Showalter
WYMIAR
3,70 MB
NAZWA PLIKU
Firstlife. Pierwsze życie.pdf
ISBN
9040806932502

OPIS

Żyje się tylko raz? Nie w tym świecie, tutaj prawdziwe życie zaczyna się dopiero po śmierci. Jesteś pełnoletni? A więc pora zdecydować, czy będziesz wyznawać zasady Trojki, czy Miriady. Te dwie frakcje toczą zaciekłą walkę o dusze Niezwerbowanych i prawie nigdy nie grają czysto.Tenley została naznaczona już w chwili narodzin. Jest obdarzona wielką mocą. I Trojką, i Miriada nie cofną się przed niczym, by ją przeciągnąć na swoją stronę. Wciąż nie zdecydowała, dokąd chce trafić po śmierci, a nie wie, że los przygotował dla niej kilka niemiłych niespodzianek.

Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich. Nowa.

Dynamiczna akcja jest ogromną zaletą, gdyż niektóre historie fantasy potrafią skutecznie znudzić. W powieści Geny Showalter wciąż coś się dzieje. Napisz recenzję o produkcie: Firstlife.

POWIĄZANE KSIĄŻKI