Córka wytwórcy masek. Seria: Uwolnij magię. Część 3

Córka wytwórcy masek. Seria: Uwolnij magię. Część 3 - Holly Webb | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
5,35 MB
NAZWA PLIKU
Córka wytwórcy masek. Seria: Uwolnij magię. Część 3.pdf
ISBN
5402792467267

OPIS

Wenecja jest miastem pełnym niespodzianek – mroczne kanały, połyskujące złotem maski i… wszędobylskie koty znające najskrytsze tajemnice.Colette wraz z matką – utalentowaną, lecz ubogą szwaczką – wykonują misternie zdobione suknie dla zamożnych weneckich dam. O swoim ojcu Colette wie niewiele, bo matka prawie nigdy o nim nie mówi. Jednak dziewczyna podejrzewa, że musiał parać się magią, gdyż wszystko wskazuje na to, że ona sama ma magię we krwi – wykonane przez nią hafty poruszają się i zmieniają, jakby żyły własnym życiem.I rzeczywiście, pewnego dnia odkrywa, że jej ojciec to znany wytwórca masek i potężny mag.Ale prawda okazuje się znacznie bardziej skomplikowana. Czy Colette sprosta temu, co przyniesie jej los?Odkryj magię Wenecji w nowej serii Holly Webb.

BIULETYN INFORMACYJNY. Chcesz byc informowany o nowościach, wydarzeniach literackich, imprezach polonijnych itp? Chcesz korzystać z ... Oferta w cenach detalicznych.

Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w części naszej ... W 1 księdze bogini Hekate dokonuje u niej Przebudzenia Mocy, z kolei Wiedźma z Endor uczy jej podstaw żywiołu powietrza i przekazuje całą swoją wiedzę. W drugiej części od hrabiego Saint-Germana uczy się magii ognia,a w trzeciej dzięki Gilgameszowi z bratem poznaje Magię Wody.

POWIĄZANE KSIĄŻKI