Teczka 5-latka. Zgaduję, rysuję, maluję. Elefun Books

Teczka 5-latka. Zgaduję, rysuję, maluję. Elefun Books - Elżbieta Lekan | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Lekan
WYMIAR
11,78 MB
NAZWA PLIKU
Teczka 5-latka. Zgaduję, rysuję, maluję. Elefun Books.pdf
ISBN
4746718455458

OPIS

Każde dziecko chce się uczyć. Potrzebuje jedynie różnorodnych zadań i pochwały. Dzięki pięknie zilustrowanym ćwiczeniom, przygotowanym na miarę możliwości dziecka i dostosowanym do jego wieku,książki z teczek zapewnią małemu czytelnikowi zarówno rozwój, jak i satysfakcję.Każda teczka zawiera 4 bloki z zadaniami plastycznymi i naklejkami.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Koleżanko! Oddajemy w twoje ręce przewodnik metodyczny, który jest uzupełnieniem kart pracy zamieszczonych w ,,Teczce 5-latka. Zgaduję, rysuję, maluję".

Potrzebuje jedynie ciekawych zadań i pochwały. Dzięki różnorodnym i pięknie zilustrowanym ćwiczeniom plastycznym przygotowanym na miarę możliwości dziecka książki z teczki...

POWIĄZANE KSIĄŻKI