Teczka 2-latka. Zgaduję, rysuję, maluję. Elefun Books

Teczka 2-latka. Zgaduję, rysuję, maluję. Elefun Books - Anna Wiśniewska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
8,78 MB
NAZWA PLIKU
Teczka 2-latka. Zgaduję, rysuję, maluję. Elefun Books.pdf
ISBN
4680852256200

OPIS

Każde dziecko chce się uczyć. Potrzebuje jedynie różnorodnych zadań i pochwały. Dzięki pięknie zilustrowanym ćwiczeniom, przygotowanym na miarę możliwości dziecka i dostosowanym do jego wieku,książki z teczek zapewnią małemu czytelnikowi zarówno rozwój, jak i satysfakcję.Każda teczka zawiera 4 bloki z zadaniami plastycznymi i naklejkami.

Dzięki pięknie zilustrowanym ćwiczeniom przygotowanym na miarę możliwości dziecka książki Zgaduję, rysuję, maluję. Autor: Elżbieta Lekan.

Dzięki różnorodnym i pięknie zilustrowanym ćwiczeniom plastycznym, przygotowanym na miarę możliwości dziecka, książki z teczki 2-latka zapewnią małemu czytelnikowi rozwój i ... Książka Teczka 3-latka. Elefun Books Zgaduję, rysuję, maluję / Elżbieta Lekan, Joanna Myjak, Olesiejuk, 20,99 zł, okładka teczka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! W teczce znajdziecie: 4 książeczki z zadaniami plastycznymi, książeczkę z wierszykami i zadaniami, nalepki, tekturowe wypychanki, wycinanki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI