Pierwsze słowa po angielsku

Pierwsze słowa po angielsku - Alain Gree | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alain Gree
WYMIAR
8,88 MB
NAZWA PLIKU
Pierwsze słowa po angielsku.pdf
ISBN
5970930850083

OPIS

Ta książka w zabawny i interaktywny sposób pomoże dziecku nauczyć się podstawowych słówek w języku angielskim – bez względu na to, czy uczy się języka w domu, w szkole lub na wakacjach.Słówka są pogrupowane w tematy przyjazne dzieciom, takie jak kolory, liczby, zwierzęta, jedzenie, podróże i zakupy.Na końcu książki umieszczono słowniczek ze wszystkimi użytymi w książce wyrazami.

W pakiecie również książeczka z poradami dla rodziców oraz pomysłami na twórcze zabawy z językiem. Jeśli szukasz sposobu na zachęcenie dziecka... Sprawdź niskie ceny i kup Pierwsze słowa po angielsku w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Pierwsze słowa - Nauka dzieci to aplikacja mobilna do nauki języka polskiego stworzona z myślą o dzieciach - najmłodszych użytkownikach.

Pierwsze słowa dla przedszkolaka to 200 ilustrowanych kart do nauki podstawowych słówek z języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-6 lat.W pakiecie również książeczka z poradami dla rodziców oraz pomysłami na twórcze zabawy z językiem. po ~sze firstly po raz ~ for the first time na ~ rzut oka at first glance ~sze przemówienie ... (pierwszy dzień miesiąca) the first (of the month) .

POWIĄZANE KSIĄŻKI