National Geographic Kids. Urocze zwierzątka. Łamigłówki i naklejkowe zadania

National Geographic Kids. Urocze zwierzątka. Łamigłówki i naklejkowe zadania - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,37 MB
NAZWA PLIKU
National Geographic Kids. Urocze zwierzątka. Łamigłówki i naklejkowe zadania.pdf
ISBN
4243202248159

OPIS

Przytul puszystego kociaka, pogaworz z małą pandą i popluskaj się z foką…Poznaj zwierzaki słodziaki! Otwórz tę fantastyczną książeczkę i baw się dobrze!Znajdziesz tu:- 1000 naklejek sympatycznych zwierząt i nie tylko- Wciągające zadania: labirynty, łączenie elementów…- Ćwiczenia rozwijające twórcze myślenie- Mnóstwo informacji o zwierzętachCiekawostki, zdjęcia, świetna zabawa i 1000 kolorowych naklejek.Czy można chcieć więcej?

Młode zwierzęta. Łamigłówki i naklejkowe zadania już od 13,17 zł - od 13,17 zł, porównanie cen w 18 sklepach.

Znajdziesz tu: - 1000 naklejek z cudownymi maluchami zwierząt i nie tylko Przytul puszystego kociaka, pogaworz z małą pandą i popluskaj się z foką. Poznaj zwierzaki słodziaki! Otwórz tę fantastyczną książeczkę i baw się dobrze! Znajdziesz tu: • 1000 naklejek sympatycznych zwierząt i nie tylko, • wc... Urocze szczeniaki, psy ratownicy, ciekawe rasy i dużo więcej w tej fantastycznej książce pełnej zadań i naklejek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI