National Geographic Kids. Koty. Łamigłówki i naklejkowe zadania

National Geographic Kids. Koty. Łamigłówki i naklejkowe zadania - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,52 MB
NAZWA PLIKU
National Geographic Kids. Koty. Łamigłówki i naklejkowe zadania.pdf
ISBN
3684722133138

OPIS

Miauuuu! Drap, baw się i mrucz z milusińskimi kociakami!Sprytne koty, koty terapeuci, ciekawe rasy i dużo więcej w tej fantastycznej książce pełnej zadań i naklejek.Znajdziesz tu:- 1000 naklejek z kotami i nie tylko- Wciągające zadania: labirynty, łączenie elementów…- Ćwiczenia rozwijające twórcze myślenie- Mnóstwo informacji o kotachCiekawostki, zdjęcia, świetna zabawa i 1000 kolorowych naklejek.Czy można chcieć więcej?

Łamigłówki i naklejkowe zadania już od 13,17 zł - od 13,17 zł, porównanie cen w 19 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i Książka National Geographic Kids.

National Geographic Kids. w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Tygrysy polują, orły szybują, wilki szczerzą kły...

POWIĄZANE KSIĄŻKI