Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 1

Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 1 - Moony Witcher | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Moony Witcher
WYMIAR
4,2 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 1.pdf
ISBN
1242861953040

OPIS

Niepozorna, lecz wyjątkowo bystra dziewczynka niespodziewanie trafia w sam środek walki Dobra ze Złem.Miłość do życia i bezgraniczna ciekawość stanowią jej największą broń, która pozwoli pokonać Świat Ciemności i stworzyć przestrzeń dla Świata Światła.Czytelniku, wyrusz w podróż do krainy, gdzie fantazja i magia wystarczają, by stworzyć rzeczywistość.Nina jest uczennicą piątej klasy (pomocy ! niedługo egzaminy!), mieszka w Madrycie u swoich cioć. Jej rodzice pracują w Moskwie, więc nie widuje ich zbyt często. Na prawej dłoni ma znamię w kształcie gwiazdy, identycznie jak ukochany dziadek Misza, wielki alchemik z Wenecji.Czy to znak przeznaczenia?Przygoda Niny dopiero się rozpoczyna!

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Sprawdź niskie ceny i kup Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 1 w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! ...

Jej rodzice Dziewczynka z Szóstego Księżyca Tom 1. Nina jest uczennicą piątej klasy (pomocy ! niedługo egzaminy!), mieszka w Madrycie u swoich cioć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI