Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 1

Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 1 - Moony Witcher | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Moony Witcher
WYMIAR
6,46 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 1.pdf
ISBN
1525885455524

OPIS

Niepozorna, lecz wyjątkowo bystra dziewczynka niespodziewanie trafia w sam środek walki Dobra ze Złem.Miłość do życia i bezgraniczna ciekawość stanowią jej największą broń, która pozwoli pokonać Świat Ciemności i stworzyć przestrzeń dla Świata Światła.Czytelniku, wyrusz w podróż do krainy, gdzie fantazja i magia wystarczają, by stworzyć rzeczywistość.Nina jest uczennicą piątej klasy (pomocy ! niedługo egzaminy!), mieszka w Madrycie u swoich cioć. Jej rodzice pracują w Moskwie, więc nie widuje ich zbyt często. Na prawej dłoni ma znamię w kształcie gwiazdy, identycznie jak ukochany dziadek Misza, wielki alchemik z Wenecji.Czy to znak przeznaczenia?Przygoda Niny dopiero się rozpoczyna!

recenzje: 1 Dodaj swoją recenzj ... Napisz recenzję o produkcie: Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 1 Twoja ocena.

Tom 1 w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! ... Dziewczynka z Szóstego Księżyca T.1 w.2018 Witcher Moony.

POWIĄZANE KSIĄŻKI