National Geographic Kids. Na wsi. Łamigłówki i naklejkowe zadania

National Geographic Kids. Na wsi. Łamigłówki i naklejkowe zadania - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,54 MB
NAZWA PLIKU
National Geographic Kids. Na wsi. Łamigłówki i naklejkowe zadania.pdf
ISBN
2312521439219

OPIS

Wykluwają się pisklęta, jagniątka brykają, a wielkie świnie taplają się w błocie… tak wygląda życie na wsi.Poznaj urocze i wciąż zapracowane wiejskie zwierzęta i rozwiąż zadania.Znajdziesz tu:- 1000 naklejek z wiejskimi zwierzętami i nie tylko- Wciągające zadania: labirynty, łączenie elementów…- Ćwiczenia rozwijające twórcze myślenie- Mnóstwo informacji o życiu zwierząt na wsiCiekawostki, zdjęcia, świetna zabawa i 1000 kolorowych naklejek.Czy można chcieć więcej?

Poznaj urocze i wciąż zapracowane wiejskie zwierzęta i rozwiąż zadania. Znajdziesz tu: 1000 naklejek z ... Wykluwają się pisklęta, jagniątka brykają, a wielkie świnie taplają się w błocie… tak wygląda życie na wsi.

Kucyki i konie. Łamigłówki i naklejkowe zadania / PRACA ZBIOROWA, Olesiejuk, 20,99 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! National Geographic Kids.

POWIĄZANE KSIĄŻKI