Fisher Price Koloruj i naklejaj z małpką

Fisher Price Koloruj i naklejaj z małpką - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,82 MB
NAZWA PLIKU
Fisher Price Koloruj i naklejaj z małpką.pdf
ISBN
1441345930334

OPIS

Dobrze widoczne, szerokie kontury obrazków ułatwią kolorowanie bez wychodzenia za linię. Dzięki temu dzieci łatwiej pokolorują wszystkie ilustracje. Podczas kolorowania obrazków rodzic może towarzyszyć maluchowi, motywując i chwaląc go podczas wykonywanej pracy. Nazywajcie kolory, wzory oraz kształty i cieszcie się wyjątkowymi chwilami spędzonymi razem!

Księgarnia internetowa merlin.pl Fisher Price. Koloruj i naklejaj z małpką jest dostępny w Hulahop.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Hulahop.pl ma najniższą cenę w Polsce. Dobrze widoczne, szerokie kontury obrazków ułatwią kolorowanie bez wychodzenia za linię.

Piórniki z wyposażeniem; Tuby i saszetki; Teczki; Pozostałe; Piśmiennicze i plastyczne. Nożyczki; Markery i zakreślacze; Kredki ołówkowe i świecowe; Farby i pędzle; Flamastry i cienkopisy; Ołówki, gumki i temperówki; Bloki i papiery kolorowe; Opis: Fisher Price.

POWIĄZANE KSIĄŻKI