Ciekawe dlaczego Nie każdy władca Polski był królem

Ciekawe dlaczego Nie każdy władca Polski był królem - Krzysztof Wiśniewski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Wiśniewski
WYMIAR
6,7 MB
NAZWA PLIKU
Ciekawe dlaczego Nie każdy władca Polski był królem.pdf
ISBN
6848326326918

OPIS

Książka w przystępny sposób prezentuje władców Polski oraz podaje liczne fakty i ciekawostki dotyczące naszej historii. Dzięki niej można się dowiedzieć, dlaczego Mieszko I nie został koronowany, kto był pierwszym królem Polski, jak przebiegała wolna elekcja.Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne – czasem trudne, czasem nietypowe – pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

Dzięki niej można się dowiedzieć, dlaczego Mieszko I nie został koronowany, kto był pierwszym królem Polski, jak przebiegała wolna elekcja. Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne - czasem trudne, czasem nietypowe... 📚 Poznaj "Ciekawe dlaczego… Nie każdy władca Polski był królem i inne pytania na temat naszej historii" autorstwa Krzysztof Wiśniewski.

Ta niezwykła seria opracowana została z... Znakomity kontakt i nastawienie na rozwiązanie problemu. W moim przypadku była paczka, która zniknęła ze sklepu nie pojawiła się u kuriera :).

POWIĄZANE KSIĄŻKI