Ciekawe dlaczego Nie każdy władca Polski był królem

Ciekawe dlaczego Nie każdy władca Polski był królem - Krzysztof Wiśniewski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Wiśniewski
WYMIAR
6,38 MB
NAZWA PLIKU
Ciekawe dlaczego Nie każdy władca Polski był królem.pdf
ISBN
7019163170812

OPIS

Książka w przystępny sposób prezentuje władców Polski oraz podaje liczne fakty i ciekawostki dotyczące naszej historii. Dzięki niej można się dowiedzieć, dlaczego Mieszko I nie został koronowany, kto był pierwszym królem Polski, jak przebiegała wolna elekcja.Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne – czasem trudne, czasem nietypowe – pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

Przeczytaj opis książki "Ciekawe dlaczego… Nie każdy władca Polski był królem i inne pytania na temat naszej historii" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też Książka w przystępny sposób prezentuje władców Polski oraz podaje liczne fakty i ciekawostki dotyczące naszej historii.

Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, edukacja, inne. Książka Ciekawe dlaczego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI