Zabawne rymowanki

Zabawne rymowanki - Zbigniew Dobosz (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zbigniew Dobosz (ilustr.)
WYMIAR
12,71 MB
NAZWA PLIKU
Zabawne rymowanki.pdf
ISBN
1686202315786

OPIS

W książce znalazły się zabawne wierszyki i rymowanki wyliczanki, i te, które towarzyszą maluchom w ich zabawach, i te, które bawiły już ich rodziców, a nawet dziadków, gdy byli dziećmi. Piękne, niesamowicie kolorowe ilustracje uprzyjemnią lekturę i pobudzą dziecięcą wyobraźnię.

Zebraliśmy tu kilka propozycji krótkich zabawnych rymowanek, które możesz przy okazji wykorzystać. Nauka i szkoła to wymysł z ołowiu, nigdy się nie ucz bo to szkodzi zdrowiu, nigdy się nie kochaj, bo to niebezpieczne.

Zabawne i popularne życzenia walentynkowe ♥ [14.02.2021] mgdz 13.02.2021 Wiersze wesołe, zabawne, śmieszne… Jak w tytule: Pilnie potrzebne mi wiersze z humorem dla dzieci na konkurs recytatorski dla drugoklasisty. Bardzo proszę o jakieś ciekawe propozycje wierszy dla dzieci do recytacji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI