Mała restauracja

Mała restauracja - Wang Anyi | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wang Anyi
WYMIAR
11,50 MB
NAZWA PLIKU
Mała restauracja.pdf
ISBN
7502756761040

OPIS

Opowiadania zawarte w tomie „Mała Restauracja” ukazują emocjonalną i intelektualną złożoność przedstawicieli wielu pokoleń Chińczyków. Niektóre historie opisują życie uwikłanych w tryby rewolucji kulturalnej młodych studentów, których zsyłano przymusowo na wieś, aby tam zaznali trudów i znoju prostego życia, a także zahartowali się w ciężkiej pracy. Inne opowieści skupiają się na pozornie cichym życiu mieszkańców Szanghaju. Prostymi słowami i umiejętnością podkreślania szczegółów, autorka przybliża surowe życie tych ludzi oraz toczące się w nich bogate życie wewnętrzne. Tworząc poezję z codziennej szarości, autorka wprowadza nas w zarazem surowy i liryczny świat.

Oferujemy zdrowe jedzenie na miejscu, na wynos i z dowozem. Organizujemy cateringi oraz rezerwujemy naszą salę na... GREEN Mała Restauracja.

Na miejscu znajduje się ogród i bar. Personel służy pomocą przez całą dobę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI