Króliczek Piotruś i inne historyjki Beatrix Potter

Króliczek Piotruś i inne historyjki Beatrix Potter - Beatrix Potter | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beatrix Potter
WYMIAR
8,99 MB
NAZWA PLIKU
Króliczek Piotruś i inne historyjki Beatrix Potter.pdf
ISBN
3928712677495

OPIS

Beatrix Potter – angielska pisarka, którą dzieci pokochały za urocze, przepięknie ilustrowane opowiastki o zwierzątkach, już od najmłodszych lat miała dwie pasje: rysunek i przyrodę. Rodzice rozwijali zainteresowania córki i tolerowali w domu coraz to nowych przedstawicieli rodzimej fauny: króliki, myszy, koty, żaby, jaszczurki i jeże. Beatrix i jej młodszy brat Bertram nie tylko dbali o swoich pupili, ale także szkicowali ich z wielką dbałością o szczegóły. Gdy Beatrix dorosła i zamieszkała na farmie Hill Top, nadal miała wielu zwierzęcych przyjaciół. Jeśli więc chcesz się dowiedzieć, gdzie psociły dwie niegrzeczne myszki, jak zakończyła się wizyta króliczka Piotrusia w ogrodzie pana McGregora i co się przydarzyło zbyt pewnej siebie wiewiórce, sięgnij po ten zbiór wybranych historyjek, które od lat bawią i zachwycają małych czytelników na całym świecie.

Mali czytelnicy, szczególnie ci, którzy kochają zwierzęta, z pewnością chętnie sięgną po historyjki pióra Beatrix Potter -angielskiej pisarki i il Króliczek Piotruś i inne historyjki Beatrix Potter Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli więc chcesz się dowiedzieć, gdzie psociły dwie niegrzeczne myszki, jak zakończyła się wizyta króliczka Piotrusia w ogrodzie pana McGregora. Szczegóły: Króliczek Piotruś i inne historyjki - Potter Beatrix.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Informacje o Króliczek Piotruś i inne historyjki Beatrix Potter - 6722031241 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2017-02-27 - cena 9,74 zł Helen Beatrix Potter (ur.28 lipca 1866 w Londynie, zm.

POWIĄZANE KSIĄŻKI