Klasyczne opowieści Księga dżungli

Klasyczne opowieści Księga dżungli - Ester Garcia Cortes (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ester Garcia Cortes (ilustr.)
WYMIAR
6,63 MB
NAZWA PLIKU
Klasyczne opowieści Księga dżungli.pdf
ISBN
4477846741604

OPIS

Poznaj chłopca o imieniu Mowgli, który pewnego dnia stanął przed wejściem do jaskini wilczej rodziny. Dowiedz się, jak potoczą się jego losy i czy Wilcze Plemię go zaakceptuje. Mowgliego i jego przyjaciół: niedźwiedzia Baloo i czarną panterę Bagheerę, czeka wiele ekscytujących przygód.Książka została wzbogacona przepięknymi ilustracjami, które zachwycą młodych czytelników i sprawią, że czytana przez nich historia nabierze realnych kształtów.

Mowgliego i jego przyjaciół: niedźwiedzia Baloo i czarną panterę Kup teraz na Allegro.pl za 25,92 zł - KLASYCZNE OPOWIEŚCI KSIĘGA DŻUNGLI z miasta Wołomin. Stan: nowy.

Dowiedz się, jak potoczą się jego losy i czy Wilcze Plemię go zaakceptuje. Mowgliego i jego przyjaciół: niedźwiedzia Baloo i czarną panterę ... Kup teraz na Allegro.pl za 24,36 zł - KLASYCZNE OPOWIEŚCI KSIĘGA DŻUNGLI z miasta KRAKÓW.

POWIĄZANE KSIĄŻKI