Klasyczne opowieści Księga dżungli

Klasyczne opowieści Księga dżungli - Ester Garcia Cortes (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ester Garcia Cortes (ilustr.)
WYMIAR
9,22 MB
NAZWA PLIKU
Klasyczne opowieści Księga dżungli.pdf
ISBN
3202491018251

OPIS

Poznaj chłopca o imieniu Mowgli, który pewnego dnia stanął przed wejściem do jaskini wilczej rodziny. Dowiedz się, jak potoczą się jego losy i czy Wilcze Plemię go zaakceptuje. Mowgliego i jego przyjaciół: niedźwiedzia Baloo i czarną panterę Bagheerę, czeka wiele ekscytujących przygód.Książka została wzbogacona przepięknymi ilustracjami, które zachwycą młodych czytelników i sprawią, że czytana przez nich historia nabierze realnych kształtów.

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Poznaj chłopca o imieniu Mowgli, który pewnego dnia stanął przed wejściem do jaskini wilczej rodziny.

Wejdź w głąb tajemniczej indyjskiej dżungli i poznaj losy Mowgliego, który pośród stada wilków odnalazł swoją nową rodzinę… Klasyczne opowieści - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty. Klasyczne opowieści Księga dżungli Ester Garcia Cortes (Ilustr.) , Kipling Rudyard 22,76 zł 29,99 zł Poznaj chłopca o imieniu Mowgli, który pewnego dnia stanął przed wejściem do jaskini wilczej rodziny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI