Łamigłówki z naklejkami Księżniczki

Łamigłówki z naklejkami Księżniczki - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,26 MB
NAZWA PLIKU
Łamigłówki z naklejkami Księżniczki.pdf
ISBN
6140400074366

OPIS

W tej niezwykle kolorowej książce czekają na ciebie urocze księżniczki. Potrzebują twojej pomocy. Niektórym musisz wskazać drogę do karocy lub do pałacu, gdzie właśnie rozpoczyna się bal. Inne trzeba pokolorować lub dobrać w pary, albo połączyć z odpowiednim cieniem.Rozwiązuj zadania, koloruj i uzupełniaj obrazki. Korzystaj z dołączonych naklejek. W książce znajdziesz też wypychanki, na których są księżniczki i ich przepiękne suknie, książęta, a nawet karoca. A to nie koniec atrakcji – przygotuj kostkę, dwie gry czekają na zabawę z przyjaciółmi!

Księgarnia internetowa merlin.pl Łamigłówki z naklejkami Księżniczki | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Kreatywność \ Książki z naklejkami | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Kolorowanka i książka edukacyjna zawierające różnorodne łamigłówki z księżniczkami. Znajdują się tu zestaw ćwiczeń i łamigłówek, które dzięki ciekawej i zabawnej formie zachęcą Wasze dzieci do zabawy, nauki i pierwszej samodzielnej pracy.

... Łamigłówki z naklejkami to doskonała okazja do wspólnej zabawy edukacyjnej dla dzieci i rodziców.

POWIĄZANE KSIĄŻKI