Łamigłówki z naklejkami Księżniczki

Łamigłówki z naklejkami Księżniczki - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,28 MB
NAZWA PLIKU
Łamigłówki z naklejkami Księżniczki.pdf
ISBN
3877557403803

OPIS

W tej niezwykle kolorowej książce czekają na ciebie urocze księżniczki. Potrzebują twojej pomocy. Niektórym musisz wskazać drogę do karocy lub do pałacu, gdzie właśnie rozpoczyna się bal. Inne trzeba pokolorować lub dobrać w pary, albo połączyć z odpowiednim cieniem.Rozwiązuj zadania, koloruj i uzupełniaj obrazki. Korzystaj z dołączonych naklejek. W książce znajdziesz też wypychanki, na których są księżniczki i ich przepiękne suknie, książęta, a nawet karoca. A to nie koniec atrakcji – przygotuj kostkę, dwie gry czekają na zabawę z przyjaciółmi!

W książce znajdziesz też wypychanki, na których są księżniczki i ich przepiękne suknie, książęta, a nawet karoca. A to nie koniec atrakcji - przygotuj kostkę, dwie gry czekają na zabawę z przyjaciółmi! Informacje o Łamigłówki z naklejkami Księżniczki - 7501330895 w archiwum Allegro.

Data zakończenia 2020-03-05 - cena 18,13 zł Łamigłówki z naklejkami Księżniczki . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Łamigłówki z naklejkami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI