Łamigłówki z naklejkami Ciężarówki i nie tylko...

Łamigłówki z naklejkami Ciężarówki i nie tylko... - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,63 MB
NAZWA PLIKU
Łamigłówki z naklejkami Ciężarówki i nie tylko....pdf
ISBN
9437435347341

OPIS

W książce znajdziesz nie tylko ciężarówki. Są tu także dźwigi, koparki, a nawet samochody osobowe i samoloty. Niektórym musisz wskazać drogę na plac budowy lub pomóc odnaleźć ładunek. Inne trzeba pokolorować lub złożyć w całość, albo połączyć z odpowiednim cieniem. Rozwiązuj zadania, koloruj i uzupełniaj obrazki. Korzystaj z dołączonych naklejek. W książce znajdziesz też wypychanki, na których są ciężarówki i inne pojazdy pomocne przy różnych pracach. A to nie koniec atrakcji – przygotuj kostkę, dwie gry czekają na zabawę z przyjaciółmi!

Inne trzeba Informacje o Łamigłówki z naklejkami Ciężarówki i nie tylko - 7576573242 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-05-28 - cena 30,24 zł Informacje o ŁAMIGŁÓWKI Z NAKLEJKAMI CIĘŻARÓWKI I NIE TYLKO...

Księgarnia internetowa merlin.pl W książce znajdziesz nie tylko ciężarówki. Są tu także dźwigi, koparki, a nawet samochody osobowe i samoloty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI