Pakiet: Króliczek Piotruś i inne historyjki / Świat Beatrix Potter Kolorowanka

Pakiet: Króliczek Piotruś i inne historyjki / Świat Beatrix Potter Kolorowanka - Beatrix Potter | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beatrix Potter
WYMIAR
6,16 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Króliczek Piotruś i inne historyjki / Świat Beatrix Potter Kolorowanka.pdf
ISBN
7311920313568

OPIS

Sięgnij po ten zbiór uroczych, pięknie ilustrowanych opowiastek – które od ponad stu lat zachwycają dzieci na całym świecie – by poznać sympatycznych, skorych do psot bohaterów i ich zabawne przygody.

Króliczek Piotruś / Hilda Kałużanka i inne historyjki Zbiór uroczych, pięknie ilustrowanych opowiastek, które od ponad stu lat zachwycają dzieci na całym świecie. Pakiet. Króliczek Piotruś i inne historyjki / Świat Beatrix Potter.

Jej autorką jest Beatrix Potter (1866 - 1943) angielska ilustratorka oraz autorka opowiastek i wierszyków dla dzieci. Pierwszą wydaną przez artystkę książką była powiastka Piotruś Królik, która zawierała... Króliczek Piotruś / Hilda Kałużanka i inne historyjki Zbiór uroczych, pięknie ilustrowanych opowiastek, które od ponad stu lat zachwycają dzieci na całym świecie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI