Pakiet: Króliczek Piotruś i inne historyjki / Świat Beatrix Potter Kolorowanka

Pakiet: Króliczek Piotruś i inne historyjki / Świat Beatrix Potter Kolorowanka - Beatrix Potter | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beatrix Potter
WYMIAR
11,94 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Króliczek Piotruś i inne historyjki / Świat Beatrix Potter Kolorowanka.pdf
ISBN
9001438781641

OPIS

Sięgnij po ten zbiór uroczych, pięknie ilustrowanych opowiastek – które od ponad stu lat zachwycają dzieci na całym świecie – by poznać sympatycznych, skorych do psot bohaterów i ich zabawne przygody.

Sięgnij po ten zbiór uroczych opowiastek Beatrix Potter - angielska pisarka, którą dzieci pokochały za urocze, przepięknie ilustrowane opowiastki o zwierzątkach, już od najmłodszych lat miała dwie pasje: rysunek i przyrodę. Rodzice rozwijali zainteresowania córki i tolerowali w domu coraz to nowych przedstawicieli rodzimej fauny: króliki, myszy, koty, żaby, jaszczurki i ... Książka Króliczek Piotruś i inne historyjki autorstwa Potter Beatrix , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

Mali czytelnicy, szczególnie... Olesiejuk Książki - Dla dzieci i młodzieży - Książeczki aktywizujące - przeczytaj opinie, kupuj online w ... Pakiet Beatrix Potter.

POWIĄZANE KSIĄŻKI