Disney Miki i Raźni rajdowcy. Ruszajmy! Znajdź mnie!

Disney Miki i Raźni rajdowcy. Ruszajmy! Znajdź mnie! - Veronica Wagner | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Veronica Wagner
WYMIAR
5,17 MB
NAZWA PLIKU
Disney Miki i Raźni rajdowcy. Ruszajmy! Znajdź mnie!.pdf
ISBN
5463198743204

OPIS

Seria całokartonowych książeczek z ulubionymi przez dzieci bohaterami filmów. Na każdej ze stron maluchy znajdą interesujące zadania - będą mogły znajdować ukryte elementy, wskazywać je, porównywać i dopasowywać, poznają kształty i liczby, odnajdą rymy. Wraz z rodzicami znajdą jeszcze wiele innych sposobów, by bawić się książką.

Na każdej ze stron maluchy znajdą interesujące zadania - będą mogły znajdować ukryte elementy, wskazywać je, porównywać i dopasowywać, poznają kształty i liczby, odnajdą rymy. W Seria całokartonowych książeczek z ulubionymi przez dzieci bohaterami filmów.

Premiera: -0001-11-30. Księgarnia internetowa merlin.pl Książka Disney Miki i Raźni rajdowcy Ruszajmy! Znajdź mnie! / PRACA ZBIOROWA, Olesiejuk, 13,64 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Seria całokartonowych książeczek z ulubionymi przez dzieci bohaterami filmów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI