Disney Księżniczki. Świat baśni. Znajdź mnie!

Disney Księżniczki. Świat baśni. Znajdź mnie! Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
11,48 MB
NAZWA PLIKU
Disney Księżniczki. Świat baśni. Znajdź mnie!.pdf
ISBN
9743480039938

OPIS

Seria całokartonowych książeczek z ulubionymi przez dzieci bohaterami filmów. Na każdej ze stron maluchy znajdą interesujące zadania - będą mogły znajdować ukryte elementy, wskazywać je, porównywać i dopasowywać, poznają kształty i liczby, odnajdą rymy. Wraz z rodzicami znajdą jeszcze wiele innych sposobów, by bawić się książką.

Wraz z rodzicami znajdą jeszcze wiele innych sposobów, by bawić się książką. Seria całokartonowych książeczek z ulubionymi przez dzieci bohaterami filmów.Na każdej ze stron maluchy znajdą interesujące zadania - będą mogły znajdować ukryte elementy, wskazywać je, porównywać i dopasowywać, poznają kształty i liczby, odnajdą rymy. Wraz z rodzicami znajdą jeszcze wiele innych sposobów, by ... Towar z kategorii OUTLET.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Disney Księżniczki. świat baśni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI