Wielka księga dziecka

Wielka księga dziecka - dr.med. Manfred Praun | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
dr.med. Manfred Praun
WYMIAR
5,69 MB
NAZWA PLIKU
Wielka księga dziecka.pdf
ISBN
1303444957850

OPIS

Sen, zabawa, jedzenie, przytulanie, pielęgnacja... Jak rozpoznać i zaspokoić potrzeby dziecka? Jak stać sie dobrą rodziną?Szczegółowy opis rozwoju dziecka – od pierwszego uśmiechu do pierwszego kroku. Ciekawe i wesołe zabawy dzięki którym możesz wspierać rozwój dziecka.Medyczne i homeopatyczna pomoc w przypadku choroby niemowlęcia, ważne informacje na temat szczepień.Kompetentne rady na pierwszy rok życia: czego potrzebuje twoje dziecko, jaknależy je odżywiać i jak je nauczyć zasypiania oraz przesypiania nocy.Dodatek: obszerne informacje na temat połogu – jak wrócić do formy sprzed porodu.Poradnik pomoże wam odnaleźć odpowiedź na wiele pytań. Poszukując własnej drogi, dzięki podstawowym informacjom zawartym w tym towarzyszu podróży, uzyskacie jasność i odnajdziecie rozsądne wsparcie. Poczynając od różnorodnych zmian, które pojawiają się na drodze rodziny, ta książka będzie towarzyszyć wam we wszystkich przygotowaniach przed porodem i we wspólnym życiu ponarodzinach dziecka.

Data zakończenia 2019-11-26 - cena 28,05 zł Wielka księga supermocy Edukacja emocjonalna dziecka. Taniec lub czytanie, poczucie humoru lub kreatywność, zwinność lub matematyka.

Może to być taniec, matematyka lub poczucie humoru, ale każda taka „supermoc" czyni dziecko wyjątkowym. Wielka Księga najnowsze ogłoszenia na OLX.pl. Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl Dodaj ogłoszenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI