Strażak Sam Blok z zadaniami

Strażak Sam Blok z zadaniami - Anna Wiśniewska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
4,36 MB
NAZWA PLIKU
Strażak Sam Blok z zadaniami.pdf
ISBN
7603444022712

OPIS

Dzięki tej książce najmłodsi spotkają się z ulubionym bohaterem telewizyjnego serialu strażakiem Samem, pozostałymi członkami straży pożarnej i mieszkańcami miasteczka Pontypandy. Będą towarzyszyć odważnym strażakom w niebezpiecznych w akcjach ratunkowych i pomogą im nieść pomoc, rozwiązując ciekawe zadania, kolorując obrazki i pokonując labirynty.

Kojarzony jest zazwyczaj z gaszeniem pożarów i chociaż stanowią one jeden z elementów codziennej pracy to, obok udziału w akcjach ratowniczo-gaśniczych, do zajęć strażaków należy także działalność ratownicza, likwidowanie wszelkich zagrożeń o charakterze chemicznym, radiologicznym, ewakuacja ... Kup strażak sam w kategorii Książki i Komiksy na Allegro - Strona 8 - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Strażak Sam Blok z zadaniami - Dzięki tej książce najmłodsi spotkają się z ulubionym bohaterem telewizyjnego serialu strażakiem Samem, pozostałymi członkami straży pożarnej i mieszkańcami miasteczka Pontypandy. Będą towarzyszyć odważnym strażakom w niebezpiecznych w akcjach...

Anna Wiśniewska ISBN:9788327475022 - Gry i puzzle - Hobby. Rekreacja - Gry i zabawy towarzyskie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI