Rok przedszkolaka do kolorowania - z kredkami uczymy się i bawimy

Rok przedszkolaka do kolorowania - z kredkami uczymy się i bawimy - Joanna Myjak (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Myjak (ilustr.)
WYMIAR
6,90 MB
NAZWA PLIKU
Rok przedszkolaka do kolorowania - z kredkami uczymy się i bawimy.pdf
ISBN
8378141107926

OPIS

Razem z przedszkolakami ucz się i baw. Dzięki tej książce dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na temat zajęć, które przez cały rok mają dzieci w przedszkolu. Pokoloruj obrazki i stwórz wspaniałe prace plastyczne.

To przedsiębiorstwo wytwarzające żywność dla ludzi i zwierząt oraz produkty dla przemysłu skórzanego, przetwórni warzyw i owoców. Dzięki tej książce dowiesz się wielu ciekawych rzec... Rok przedszkolaka do kolorowania - z kredkami uczymy się i bawimy - opis wydawcy.

Razem z przedszkolakami ucz się i baw. Dzięki tej książce dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na temat zajęć, które przez cały rok mają dzieci w przedszkolu. Informacje o Rok przedszkolaka do kolorowania - z kredkami...

POWIĄZANE KSIĄŻKI