Rok przedszkolaka do kolorowania - z kredkami uczymy się i bawimy

Rok przedszkolaka do kolorowania - z kredkami uczymy się i bawimy - Joanna Myjak (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Myjak (ilustr.)
WYMIAR
9,22 MB
NAZWA PLIKU
Rok przedszkolaka do kolorowania - z kredkami uczymy się i bawimy.pdf
ISBN
1032812563959

OPIS

Razem z przedszkolakami ucz się i baw. Dzięki tej książce dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na temat zajęć, które przez cały rok mają dzieci w przedszkolu. Pokoloruj obrazki i stwórz wspaniałe prace plastyczne.

Data ukazania się w księgarni: 2018.05.17 Księgarnia » Książki » dla dzieci » Dla Przedszkolaka » Malowanki dla dzieci . Rok przedszkolaka do kolorowania - z kredkami uczymy się i bawimy.

Dzięki tej książce dowiesz się wielu ciekawych rzec... Rok przedszkolaka do kolorowania - z kredkami uczymy się i bawimy - opis wydawcy. Dzięki tej książce dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na temat zajęć, które przez cały rok mają dzieci w przedszkolu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI