Powiedz mi! Ciało człowieka!

Powiedz mi! Ciało człowieka! - Anne Royer | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anne Royer
WYMIAR
8,23 MB
NAZWA PLIKU
Powiedz mi! Ciało człowieka!.pdf
ISBN
3933741717649

OPIS

Ta oryginalna, ozdobiona zabawnymi ilustracjami książka z usztywnionymi stronami na spirali to zbiór ponad 200 pytań i odpowiedzi, które zainteresują wszystkich młodych czytelników. Dotyczą niewiarygodnego mechanizmu, jakim jest nasze ciało. W niezwykle przystępny sposób wyjaśniają jego budowę i funkcjonowanie. Informacje zostały zebrane w czterech działach tematycznych: Narządy i szkielet, Funkcjonowanie organizmu, Narodziny i dorastanie, Zdrowie, oddzielonych kolorowymi kartami, które można uzupełnić dołączonymi naklejkami.

Zobacz inne Literatura popularnonaukowa, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Napisz recenzję o produkcie: Powiedz mi! Ciało człowieka! Twoja ocena. Ocena ogólna.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Sprawdź niskie ceny i kup Ciało człowieka. Powiedz mi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI