Potęga umysłu

Potęga umysłu - Michael Power | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Power
WYMIAR
10,77 MB
NAZWA PLIKU
Potęga umysłu.pdf
ISBN
6810485851155

OPIS

Książka, która może się stać doskonałym trenerem twojego umysłu. Znajdziesz w niej zagadki, łamigłówki i quizy oraz trafisz na wiele wyzwań, które zaprojektowano tak, by wykonywanie różnych zadań umysłowych zmusiło mózg do ukierunkowanej intensywnej pracy. Zadania te mają związek z koncentracją, rozwiązywaniem problemów, językiem, liczbami, wzrokiem, pamięcią i kreatywnością. Każdy z rozdziałów zawiera istotne informacje dotyczące samoświadomości oraz zestaw pytań i ćwiczeń – jest ich ponad 200.

Siedzę przy biurku i zamiast pracować moje myśli krążą wokół najświeższej nowiny - odchodzi główna księgowa i będzie ktoś nowy. Właściwie nowy to on jest tylko dla mnie, wszyscy go już mniej lub więcej znają.

Właściwie nowy to on jest tylko dla mnie, wszyscy go już mniej lub więcej znają. Opinię ma koszmarną i to mnie najbardziej martwi, przecież będzie moim bezpośrednim ... Potęga i paradoksy naszych umysłów" traktuje o niezwykłej mocy umysłu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI