Porady wędkarskie

Porady wędkarskie - John Wilson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Wilson
WYMIAR
3,51 MB
NAZWA PLIKU
Porady wędkarskie.pdf
ISBN
1045525065929

OPIS

John Wilson jest dziennikarzem telewizyjnym stacji Channel 4 i telewizji cyfrowej Discovery Real Time. W 2004 roku został wybrany Wędkarzem Wszech Czasów przez czytelników brytyjskiego pisma branżowego „Angling Times”.Jest autorem ponad 20 książek o tematyce wędkarskiej aPorady wędkarskie przez długie miesiące okupowało pierwsze miejsca list bestsellerów po obu stronach Atlantyku.

Imponujące warunki fizyczne (długość - ponad 100 cm, masa - ponad 30 kg) czynią z karpia jedną z najsilniejszych ryb w polskich akwenach. Oprócz mocy „lokomotywy" nie sposób nie docenić jego sprytu, ostrożności i waleczności, co niestety przekłada się na ... Żegnaj Wiesiu.

2646 osób lubi to · 1 osoba mówi o tym. Profil poświęcony dzieleniu się informacjami z dziedziny wędkarstwa. Kombinezony dedykowane dla wędkarzy charakteryzują się przede wszystkim materiałem, z jakiego zostały uszyte.

POWIĄZANE KSIĄŻKI