Porady wędkarskie

Porady wędkarskie - John Wilson | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Wilson
WYMIAR
8,10 MB
NAZWA PLIKU
Porady wędkarskie.pdf
ISBN
2042449959488

OPIS

John Wilson jest dziennikarzem telewizyjnym stacji Channel 4 i telewizji cyfrowej Discovery Real Time. W 2004 roku został wybrany Wędkarzem Wszech Czasów przez czytelników brytyjskiego pisma branżowego „Angling Times”.Jest autorem ponad 20 książek o tematyce wędkarskiej aPorady wędkarskie przez długie miesiące okupowało pierwsze miejsca list bestsellerów po obu stronach Atlantyku.

Występują one pod różnymi nazwami handlowymi i w zależności od ceny (i producenta) mogą znacznie różnić się ... Wędkarstwo , Portal i gazeta - Wiadomości Wędkarskie. Razem z naszymi partnerami przechowujemy na urządzeniu informacje, takie jak pliki cookie, i uzyskujemy do nich dostęp, a także przetwarzamy dane osobowe, takie jak niepowtarzalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie, w celu zapewniania spersonalizowanych ... Dodano: 28-12-2020 w kategorii: Porady wędkarskie autor: admin.

Największą nowością są łodzie z polietylenu, są niesamowicie ... Witamy! Zaloguj się na swoje konto. Twoja nazwa użytkownika.

POWIĄZANE KSIĄŻKI