Mały geniusz Strażacy

Mały geniusz Strażacy - Emmanuelle Lepetit | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emmanuelle Lepetit
WYMIAR
12,13 MB
NAZWA PLIKU
Mały geniusz Strażacy.pdf
ISBN
7967366193757

OPIS

Nasza seria odpowiada na pytania zadawane przez dzieci od najmłodszych lat. Zwięzłe i jasne opisy uzupełnione obrazkami i zdjęciami pomogą małym czytelnikom lepiej zrozumieć przekazywane informacje.W serii: Dinozaury, Zamki, Na wsi, Kosmos, Strażacy, Zwierzęta.

Nie podoba się to jego matce, która pragnie dla syna normalnego dzieciństwa. Komentarze do: Mały geniusz w akcji. Dodaj komentarz.

Zwięzłe i jasne opisy uzupełnione obrazkami i zdjęciami pomogą małym czytelnikom lepiej zrozumieć przekazywane informacje. W Półkoloniach Małego Geniusza mój 7-letni syn, Maksymilian, uczestniczył drugi raz. Z przyjemnością obserwowałam każdego dnia, jak był zadowolony i ile przynosił nowych wiadomości... Zobacz, co u NAS słychać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI